Аноним
Итоговое занятия по английскому языку «Лондон для детей» для детей старшего дошкольного возраста с украинским языком
▼ Скачать + Заказать документы
Конспект підсумкового заняття за I півріччя з англійської мови на тему «Лондон для дітей» для дітей старшого дошкільного віку.
Автор: Фесенко Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Цікава англійська»
я /с «Казка» №3 м. Генічеська.
Мета: формування елементарної англомовної комунікативної компетенції в ситуації спілкування «Дозвілля».
Завдання:
Практичнi :
- удосконалювати вимову звуків та інтонаційне оформлення мови;
Публикация «Итоговое занятия по английскому языку „Лондон для детей“ для детей старшего дошкольного возраста с украинским языком» размещена в разделах
- Английский язык для дошкольников
- Конспекты занятий. Все конспекты
- Старшая группа
- Темочки
- Конкурс для воспитателей и педагогов «Лучший конспект занятия (НОД)» сентябрь 2019
-закріпити пройдений лексико-граматичний матеріал за темами «Привітання», «Знайомство», «Дії», «Тварини», «Кольори», «Іграшки»;
- практикувати в умінні застосовувати знання в ситуації наближеної до реальності.
Освітні :
- сформувати уявлення про дозвілля дітей, які живуть в Лондоні;
- продовжувати знайомити дітей з культурою країни вивчаємої мови;
- розширити уявлення про столицю Англії;
- познайомити з деякими визначними місцями Лондона.
Розвивальні :
- продовжувати розвивати розуміння дітьми іноземної мови на слух;
-удосконалювати навички усного мовлення;
- розвивати комунікативну активність;
-розширювати кругозір;
- розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять, пізнавальний інтерес, уяву.
Виховні :
-прищеплювати почуття толерантності і повагу до способу життя людей країни, мова якої вивчається.
- підтримувати інтерес до вивчення англійської мови;
- прищеплювати любов до природи, тварин;
- формувати культуру поведінки та спілкування під час розважальної програми;
- вчити бути ввічливими.
Обладнання: штучні квіти, м’ячик, презентація Power Point, парасолька, стрічки, стільчики, MP3програвач, іграшки.
Музичне оформлення: звуки шуму дощу.
Хід заняття
I. Початок заняття.
1. Привітання.
Діти зустрічають керівника з квітами.
- Good morning, children!
Ch. : Hello! How are you?
- I am fine, thank you, dear.
Ch. : This flower’s for you.
- How are you?
Ch. : I am fine, thank you.
2. Постановка мети заняття.
- Діти, сьогоднішній день ми з вами проведемо в місті Лондоні. (Слайд - вид Лондона.) Як ви знаєте Лондон – це столиця Англії. Побуваємо в різних місцях, пограємо, покатаємося. Думаю, приготована мною розважальна програма вам сподобається. Спочатку я вам пропоную відправитися в Риджентс парк. Це улюблене місце англійських хлопчиків і дівчаток.
3. Гра «Автобус».
- І поїдимо ми туди на червоному двоповерховому автобусі. (Слайд - автобус.) Щоб зайняти місце в автобусі вам потрібно представитися.
Діти представляються і стають один за одним, поклавши руки на плечі. Обходять круг.
Ch. : I am.
4. Фонетична зарядка.
- Автобус наш їде, і мотор ричить: [r-r-r]. Повз прої жджають машини: [j-j-j] і сигналять: [bi : -bi : -bi : -bi :]. А ось ми на гору піднімаємося, і нашому автобусу важко: [t-t-t]. І мало не заглох мотор: [d-d-d]. А ми з вами зі страху стали вимовляти: [au-au-au]. Тепер наш автобус спускається з гі рки: [u :].
II. Основна частина.
5. Гра «Ball».
-Ось ми і приїхали. (Слайд - вид парку.) Подивіться, який гарний парк! Давайте пограємо на цій галявині. Let’s play with a ball.
Діти передають один одному м’яч, запитуючи: «What’s your name?» і відпові даючи: «My name is.». Потім діти передають м’яч один одному в зворотну сторону, запитуючи: «Where do you live?» І відпові даючи: «I live in Genichesk.»
6. Розповідь віршика «Zoo».
- Ви любите тварин? І я теж люблю тварин. На території самого Риджентс парку знаходиться Лондонський зоопарк. Ходімо, подивимося, які тварини там живуть.
Ми вже знаємо віршик про зоопарк. Давайте розповімо його по дорозі.
Ch. : I can go to the zoo. (Діти крокують на місці.)
I can see a kangaroo. (Зображують кенгуру.)
I can see a hare. (Зображують зайця.)
I can see a bear. (Зображують ведмедя.)
7. Гра «Що це?»
Діти переглядають слайди з тваринами і відповідають хором на питання керівника.
- Look! What (animal) is this?
Сh. : This is a giraffe (a hippo, a bear, a tortoise, a lion, a hare, a horse, a monkey, a tiger, a hedgehog, a fox, a zebra, a wolf, a snake, an elephant, a squirrel, a kangaroo, a parrot, a camel, a frog, a crocodile, a donkey).
8. Фізкультхвилинка.
- Повертаємося на нашу галявину. Як ви знаєте англійці дуже ввічливі люди. Let’s play the game «Please»!
Гра «Please». Керівник просить дітей виконати команду і при цьому каже «please». Якщо керівник забуває бути ввічливим, діти роблять вигляд, що не чують її.
- Jump! Jump, please! Hop! Hop, please! Swim, please! Fly! Fly, please! Climb, please! Run! Run, please! Go! Go, please! Stamp, please! Play, please! Dance! Dance, please! Sing, please! Clap! Clap, please!
9. Виконня пісні «Rainbow».
- Ой, діти, здається, дощ збирається. Швидше йдіть до мене сховаємося під парасолькою. (Слайд - дощ в Лондоні.) Дощ пройшов. Look! What do you see? (Слайд - веселка в Лондоні.)
Ch. : I see a rainbow.
- Let’s sing a song about it.
Rainbow purple (Перша дитина піднімає руку з фіолетовою стрічкою вгору.)
Rainbow blue (Друга дитина піднімає руку з синьою стрічкою вгору.)
Rainbow green (Третя дитина піднімає руку з зеленою стрічкою вгору.)
And yellow too (Четвертий дитина піднімає руку з жовтою стрічкою вгору.)
Rainbow orange (П’ята дитина піднімає руку з помаранчевою стрічкою вгору.)
Rainbow red (Шоста дитина піднімає руку з червоною стрічкою вгору.)
Rainbow shining over head. (Всі діти махають руками над головою.)
Come and count
The colors with me
How many colors
Can you see?
1-2-3 on down to green (Перша, друга і третя дитина піднімають руки зі стрічками вгору.)
4-5-6 colors can be seen (Четверта, п’ята і шоста дитина піднімають руки зі стрічками вгору. Потім всі діти махають руками над головою.)
Rainbow purple
Rainbow blue
Rainbow green
And yellow too
Rainbow orange
Rainbow red
Rainbow shining over head.
10. Гра «Колесо огляду».
- Діти, ви любите кататися на колесі огляду? (Слайд - Лондонське око.) Одне з найбільших колесо огляду в світі знаходиться в Лондоні і називається воно Лондонське око. Поїхали, покатаємося на ньому.
(Колесо огляду - стільчики розставлені в коло).
- Так як це великий атракціон, дуже маленьким дітям кататися на ньому не дозволяється. Перш ніж зайняти місце на атракціоні потрібно відповісти на питання.
- How old are you?
Ch. : I am five (six).
Кожна дитина відповідає на питання і сідає на стільчик. Потім діти встають, беруться за руки і проходять коло.
11. Гра «What toy have you got?».
- Зараз я вам пропоную відвідати найголовніший іграшковий магазин міста Лондона «Хемліз». (Слайд - магазин «Хемліз».) Подивіться, він схожий на казкову країну! Виберіть собі вподобану іграшку.
Діти підходять по черзі до столу, вибирають іграшку і відповідають на питання.
- What toy have you got?
Ch. : I have got a car (a doll, a ball, a brick, a teddy-bear, a ship, a plane, a train, a balloon).
III. Прикінцева частина заняття.
- Вам сподобалося, як ми сьогодні провели час в Лондоні? На сьогодні все, будимо прощатися. Good-bye, girls! Good-bye, boys!